Slide Experience Cutting Edge Technologies آریافن-نانوتکنولوژی NANOTECHNOLOGY Nanomterology - Analytical Instrument | آریافن-بیوتکنولوژی BIOTECHNOLOGY Cell Culture - Advanced Regenerative Medicine | آریافن-پلاسما تکنولوژی PLASMATECHNOLOGY Hazardous Waste Disposal |

چه کارهایی انجام می‌دهیم؟

لبه دانش را با آریا فن ورزان تجربه کنید

لبه دانش نانو تکنولوژی
EPR
کامپیوتر کوانتومی
QAFM
GD
رامان کانفوکال
HTSEM

سایر محصولات پربازدید نانو تکنولوژی

NMR
DLS
کامپیوتر کوانتومی
EPR
xrd

نانوتکنولوژی

نانوتکنولوژی در شرکت آریافن ورزان از قدیمی ترین بخش های ارائه‌کننده فن‌آوری‌های نوین و به روز دنیا در حوزه تجهیزات با تکنولوژی بالا به جامعه علمی و صنعتی کشور است.بخش نانوتکنولوژی شرکت آریا فن ورزان، خود را متعهد به ارائه بسته‌های کارآمد متشکل از جدیدترین تکنولوژی و دانش­‌های مرتبط با تجهیزات آنالیتیکال و معرفی آن به مراکز صنعتی و دانشگاهی کشور عزیزمان می­‌داند.
در حال حاضر بخش نانوتکنولوژی شرکت آریافن‌­ورزان در حوزه‌های تخصصی آنالیزمولکولی، آنالیزعنصری، بلورشناسی، میکروسکوپی، آنالیزسطح، مشخصه یابی ذرات و مطالعه اسپین و البته تکنیک­‌های ترکیبی (Hybrid) در این شاخه‌­ها، فعال می باشد.

بخش نانوکنولوژی شرکت آریا فن ورزان  تلاش در پیشرو بودن و ارائه راهکارهای جدید به جامعه علمی و تحقیقاتی کشور دارد.

اطلاعات بیشتر

بیوتکنولوژی

زیست فناوری شاخه‌ی گسترده‌ای از علوم زیستی بوده و حوزه‌های بسیار زیادی از زندگی بشر و اکوسیستم طبیعی را تحت تاثیر خود قرار داده است. هرگونه دخالت هوشمندانه بشر در آفرینش به منظور بهبود و عرضه فرآورده‌های گوناگون با استفاده از جانداران زیست فناوری در گروه بیوتکنولوژی جای می‌گیرد.
بخش بایو شرکت آریافن ورزان به عنوان اولین مجموعه‌ی تخصصی در حیطه‌ی کشت سلول و پزشکی بازساختی و با تمرکز بر تسهیل و فراهم‌آوری امکانات زیرساختی برای گسترش و اشاعه صحیح این دانش اقدام نموده است و همچنین در حوزه‌های تامین مواد بیوشیمیایی، سیتوژنتیک، کشت سلول صنعتی و سیستم بانک‌های زیستی در تلاش است تا بهترین کیفیت را در اختیار جامعه‌ی علمی کشور قرار دهد .

اطلاعات بیشتر

پلاسماتکنولوژی

پیشرفت‌های بشری در کنار تمامی مزیت‌هایی که برای زندگی بشر به ارمغان آورده، باعث مشکلات پیش‌بینی‌نشده فراوانی نیز برای ادامه حیات بشری و سیاره محبوب ما گردیده، چالش‌های فراوان زیست محیطی که کمابیش خبر از خطر بزرگ انقراض خانه پیر بشر می‌دهد، رهاورد پیشرفت‌های صنعتی بی‌مهابای بشر بوده که شاید هنوز هزینه گزاف آن را به خوبی درک ننموده است،از بین این مشکلات، پسماند تولیدشده مولود  ناگزیر فعالیت‌های صنعتی بوده  که از بزرگ‌ترین چالشهای امروزه جامعه صنعتی برای ایجاد موازنه بین توسعه، توقف و حفظ حیات و بقاء میباشد.

بخش پلاسما شرکت آریافن ورزان بازوی اجرائی گروه فاندا است که متشکل از یک تیم اجرائی و علمی متمرکز و با تجربه در حوزه فن‌آوری پلاسما است، این مجموعه از ۵ سال پیش، گرد هم آمدند تا با خرد جمعی راهکاری منحصر به فرد عملیاتی در حیطه دفع پسماندهای خطرناک به وسیله پلاسما ارائه نماید که حاصل آن ساخت دستگاه Dronplas 100 بوده است.

اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish