NMR، طیف سنج رزونانس مغناطیسی هسته

NMR

NMR؛ طیف سنج رزونانس مغناطیسی هسته

طیف سنج رزونانس مغناطیسی هسته نامی برای مطالعه جذب تابش فرکانس رادیویی توسط هسته است. این عبارت ساده شده Nuclear Magnetic Resonance است. این روش برای مطالعه و تعیین ساختار ترکیب مواد و یا سنتز شیمیایی استفاده میشود. این روش آنالیز موثرتر از روش های دیگر طیف سنجی مولکولی است اما به دلیل بالا بودن هزینه های آنالیز مانند روش طیف سنجی مادون قرمز(FT-IR) متداول و در دسترس نیست.

کاربردهای دستگاه NMR

در مجموع نمی­توان از کاربردهای این دستگاه در پزشکی، دارویی، صنایع غذایی، شیمیایی و کشاورزی چشم پوشی کرد. اساس این روش بر مبنای اندازه گیری، تابش الکترومغناطیس، در محدوده فرکانس رادیویی 4 تا 1000 مگاهرتز(MHZ) است. برخلاف دیگر روش های طیف سنجی مانند (FT-IR) و UV/Visible، که در آنها الکترون در فرایند جذب و انتقال انرژی درگیر است، در این دستگاه، هسته اتم درگیر فرایند جذب است.

محصول تولیدشده توسط شرکت QOneTec از برترین محصولات این رده در دنیاست. این دستگاه ها در دو مدل NMR 400 و NMR 600 توسط این شرکت عرضه میگردد.

قیمت NMR

برای اطلاع از قیمت NMR با کارشناسان فروش دپاتمان نانو آریا فن ورزان در ارتباط باشید.

آزمایشگاه خود را با اطمینان به تکنولوژیهای مطالعه اسپین مجهز کنید

شرکت آریافن‌ورزان

برترین ارائه‌کننده تجهیزات مطالعه اسپین در ایران

عملکرد حرفه‌ای دستگاه NMR شرکت QOne؛ حاصل برترین طراحی و بهترین قطعات

جدول مقایسه ای دستگاه شرکت Q.One با Bruker

NMR QOne

تیم فنی و پشتیبانی آریا فن‌ورزان

تیم فنی و پشتیبانی شرکت آریافن‌ورزان، متشکل از نیروهای متخصص و کارآزموده، از مهمترین و موثرترین بخش‌های شرکت آریافن‌ورزان است. این واحد یکی از نقاط تمایز شرکت آریافن‌ورزان است. دلیل اهمیت بالای این واحد بعنوان یک واحد استراتژیک در این شرکت، وزن بالای پشتیبانی و خدمات پس از فروش در اینگونه تجهیزات و همچنین رسالت مهم این شرکت یعنی همراهی با مشتریان است. بیش از 15 سال خدمات همراه با ارائه بهترین تجهیزات نانومترولوژی، گواهیست بر این مدعا.

ویدئوها

آپگرید NMR

نوسازی دستگاه NMR، یک راهکار ارزنده

از مهمترین مشکلات پیش روی مجموعه‌های دارای این دستگاه در ایران، عدم امکان نوسازی دستگاه NMR معیوب موجود است. چنانکه تعداد تجهیزاتی که یا از رده خارج شده یا با مشکل به فعالیت خود ادامه می‌دهند روزبه‌روز درحال افزایش است. این درحالیست که از برجسته‌ترین خدمات شرکت آریا فن‌ورزان در این حوزه، نوسازی و آپگرید این تجهیزات است. با توجه به تعداد قابل توجه این تجهیزات در ایران و هزینه بسیار بالای خرید این دستگاه، نوسازی دستگاه، راهکاری عالی و اقتصادی برای مراکز مجهز به این دستگاه است. تیم پشتیبانی فنی دپارتمان نانو آریا فن ورزان آماده ارائه بهترین راهکارها به شما برای تجهیز یا نوسازی مرکز شما به دستگاه است.

از همین رو خواهشمندیم چنانچه در زمره مراکز دارای دستگاه نیاز به نوسازی هستید، با کلیک روی دکمه مقابل، فرم مربوطه را تکمیل نموده تا کارشناسان فنی ما با شما در ارتباط باشند.

NMR varian to QOne
NMR Bruker to QOne

سایر تجهیزات مطالعه اسپین

Quantum Computer
fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی