طیف‌سنج رزونانس پارامغناطیس الکترونی (EPR)

طیف سنج رزونانس مغناطیسی الکترون EPR

ZT6500 یک طیف‌سنجی رزونانس پارامغناطیس پارامغناطیسی / رزونانس اسپین الکترون (EPR یا ESR) است که توسط شرکت ZHONGTAI طراحی و مهندسی شده است. بر اساس حساسیت و پایداری بالا، تجربه ای مقرون به صرفه، کم هزینه، ساده و کاربرپسند را برای محققان علمی و کاربران صنعتی ارائه می دهد.
ابزارهای EPR (ESR) به طور گسترده در آزمایش‌هایی مانند تشخیص رادیکال‌های آزاد، تشخیص اسپین-اکوی الکترون، ESEEM، 2D-HYSCORE، ELDOR، ENDOR پالسی و تحقیقات لیزری استفاده می‌شوند.

EPR

حوزه‌های کاربرد EPR

EPR Application
EPR

با آریافن‌ورزان آزمایشگاه خود را به برترین تجهیزات مطالعه اسپین مجهز کنید

شرکت آریافن‌ورزان

شرکت پیشگام در حوزه مطالعه اسپین

تیم فنی و پشتیبانی آریا فن‌ورزان

تیم فنی و پشتیبانی شرکت آریافن‌ورزان، متشکل از نیروهای متخصص و کارآزموده، از مهمترین و موثرترین بخش‌های شرکت آریافن‌ورزان است. این واحد یکی از نقاط تمایز شرکت آریافن‌ورزان است. دلیل اهمیت بالای این واحد بعنوان یک واحد استراتژیک در این شرکت، وزن بالای پشتیبانی و خدمات پس از فروش در اینگونه تجهیزات از جمله میکروسکوپ الکترونی و همچنین رسالت مهم این شرکت یعنی همراهی با مشتریان است. بیش از 15 سال خدمات همراه با ارائه بهترین تجهیزات نانومترولوژی، گواهیست بر این مدعا.

عملکرد حرفه‌ای حاصل از تجهیزاتی از برترین‌های دنیا

EPR

مقالات انجام شده با دستگاه EPR شرکت Zhongtai

Singlet oxygen-dominated electrocatalytic oxidation treatment for the high-salinity quaternary ammonium compound wastewater with Ti/(RuxIry)O2 anode

EPR
EPR Catalog

سایر محصولات مطالعه اسپین

Quantum Computer
NMR
fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی