شرکت KYKY

معرفی اجمالی

کمپانی KYKY در سال 1958 تاسیس شد.این کمپانی کار خود را با تولید توربو پمپ،آشکارساز نشر هلیوم و میکروسکوپ های الکترونی در کشور چین آغاز نمود و با ارائه راه حل های مفهومی نوین در حوزه خلا به شرکای تجاری خود در سراسر جهان این روند را ارائه داد.
محصولات اصلی کمپانی KYKY در حوزه پمپ های توربو، آشکارسازهای نشت خلا، اندازه گیری خلا و سیستم های لایه نشانی است . کمپانی KYKY همچنین به ارائه خدمات مشاوره ، تولید و سرویس در حوزه راهکارهای نوین در حوزه خلا در سراسر دنیا می پردازد. این کمپانی به صورت مداوم نقش مهمتری را در حوزه تحقیقات علمی، سلول های خورشیدی،پوشش دهی، روشنایی و نیمه رسانا، ایفا می نماید.

KYKY پیشرو در  تجهیزات علمی پیشرفته داخلی و فناوری خلاء

Beijing Zhongke Instrument Co., Ltd. یا بطور خلاصه  Zhongke Instrument که قبلاً به عنوان مرکز تحقیقات ابزارهای علمی پکن آکادمی علوم چین (که قبلاً کارخانه ابزار علمی آکادمی علوم چین نامیده می شد) در سال 1958 تأسیس شد. و اولین موسسه عمومی آکادمی علوم چین است که به طور کلی بازسازی شده است. این شرکت، با بیش از 60 سال پیشرفت مداوم، همیشه به حوزه های کاری مرتبط اپتیک الکترون و فناوری خلاء متعهد بوده است. این شرکت بسیاری از پروژه‌های تحقیقاتی علمی مهم ملی را انجام به سرانجام رسانده است و اولین میکروسکوپ الکترونی روبشی کشور چین، اولین پمپ توربومولکولی و اولین آشکارساز نشت طیف‌سنج جرمی هلیوم تجاری را توسعه داده است. نتایج تحقیق و توسعه محصول جدید همیشه نشان‌دهنده بالاترین سطح علمی در کشورچین است ابزارهای نوری الکترونیکی و فناوری خلاء. در سال‌های اخیر، اولین میکروسکوپ الکترونی روبشی تابشی میدانی ساخت کشور چین و اولین پمپ مولکولی شناور مغناطیسی را با موفقیت توسعه داده است که همه آنها به سطح درجه یک بین‌المللی رسیده‌اند. در سال 2008 به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته در سطح ملی، در سال 2014 به عنوان مرکز فناوری سازمانی در سطح ملی و در سال 2021 به عنوان یک شرکت تخصصی، ویژه و جدید در سطح ملی رتبه بندی شد.. این واحد نایب رئیس انجمن صنعت ماشین آلات عمومی چین، واحد معاون انجمن خلاء چین، نایب رئیس اتحادیه نوآوری فناوری صنعت اجزای مدار مجتمع و واحد رئیس انجمن خلاء پکن است.

حوزه های تجاری این شرکت شامل ابزارها و تجهیزات علمی مانند میکروسکوپ های الکترونی روبشی و نشت یاب های طیف سنج جرمی هلیوم و همچنین اجزای اصلی و تجهیزات صنعتی مانند پمپ های مولکولی و تجهیزات کاربردی خلاء می شود. این محصولات به طور گسترده در هوافضا، نیمه هادی ها، صنعت خودرو، انرژی های جدید، مواد جدید، تحقیقات علمی مرزی مانند صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست و تولید تجهیزات پیشرفته استفاده می شود.

به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری شده و تاسیس شده توسط نیروی علمی و فناوری استراتژیک ملی، Zhongke Keyi به ماموریت “ابزارهای علمی نوآورانه و توسعه یک شرکت درجه یک” پایبند است و از اپتیک الکترونی درجه یک و فناوری خلاء برای ساختن پیشرفته استفاده می کند. ابزار و تجهیزات علمی و تجهیزات پیشرفته ساخت کشور چین، به منظور تقویت استراتژی ملی، کمک های جدیدی به قدرت علمی و فناوری و تحقق خوداتکایی و خوداتکایی علمی و فناوری کند.

استراتژی های کمپانی KYKY

جایگاه سازی:

کمک به پیشرفت ابزارها و تجهیزات علمی پیشرفته و بهبود سطح تولید صنعتی با اپتیک الکترونیکی درجه یک و فناوری خلاء

چشم‌انداز:

تبدیل شدن به یک گروه صنعتی پیشرو و رقابتی در سطح بین المللی در زمینه ابزارهای علمی پیشرفته و اجزای اصلی

ماموریت:

ابزارهای علمی نوآوری، در حال توسعه شرکت های درجه یک

ارزش ها:

حقیقت‌جویی و عمل‌گرایی، صداقت و مسئولیت‌پذیری، نوآوری مستقل، و تعالی‌جویی

افتخارات KYKY در قرن جدید

2001

اولین دسته از شرکت‌های بدون اعتبار در پارک هایدیان، پارک علم و فناوری Zhongguancun

2005

تخصیص عنوان “واحد نمایشی برای دریافت و تست کیفیت تجهیزات و ضمانت اعتباری تجهیزات خلاء” توسط مرکز تضمین کیفیت محصولات سبک و متوسط چین

2007

شرکت نوآورانه ملی فناوری های آزمایشی

2008

شرکت ملی فناوری پیشرفته

2009

10 برند برتر رضایت بخش در صنعت ابزار دقیق چین

2011

واحد نمایشی ضمانت مضاعف کیفیت محصول و خوشنامی در تجهیزات مرتبط و تست خلاء

2012

گواهی افتخاری سومین دسته از شرکت های کشت کلیدی در Zhongguancun “ده صد هزار پروژه”

2013

مرکز فناوری سازمانی پکن

شرکت فناوری پیشرفته Zhongguancun

محصول جدید عالی 2013 در صنعت ابزار علمی (پمپ مولکولی شناور مغناطیسی CXF250/2300)

2014

مرکز ملی فناوری سازمانی

2018

محصول برجسته صنعت ماشین آلات برای چهلمین سالگرد در اصلاح و گشایش (میکروسکوپ الکترونی اسکن تفنگ انتشار میدانی)

2019

برنده «جایزه مزیت سازمانی مشخصه» توسط انجمن صنعت ماشین آلات عمومی چین

2021

غول کوچک “تخصصی و ویژه” در سطح ملی

شرکت تخصصی و جدید “غول کوچک” در پکن

میکروسکوپ الکترونی روبشی گسیل میدانی (KYKY-EM8000/8100)، میکروسکوپ الکترونی تابش نور لیزر ماوراء بنفش عمیق (KYKY-PEEM90)، پمپ مولکولی شناور مغناطیسی (CXF-2001/1401C، CXF-250/2301C) پکن اولین (مجموعه) کاتالوگ تجهیزات فنی اصلی (2021)

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish