شرکت HORIBA

گروه HORIBA، متشکل از 49 شرکت در 27 کشور، یک شرکت پیشرو است که سیستم های تحلیلی و اندازه گیری را در سراسر جهان ارائه می دهد.

تجارت ما در بازارهای خودرو، ابزارهای فرآیندی و محیطی، تشخیص پزشکی، ابزارهای نیمه هادی و ابزارهای علمی در حال پیشرفت است. ما قدرت خود را در بازار جهانی به‌ویژه در زمینه‌های آلایندگی خودرو و اندازه‌گیری گازهای پشته‌ای، آلودگی هوا، پایش آلودگی آب، کنترل کیفیت در صنایع مختلف و تشخیص بالینی نشان داده‌ایم و در چند سال گذشته به رشد چشمگیری دست یافته‌ایم. این مایه شادی و غرور مستمر ما است که تجارت تحلیلی و اندازه گیری ما می تواند به حفظ محیط زیست، ایمنی و سلامت جهانی و علاوه بر آن در بهبود مشکلات انرژی کمک کند. من معتقدم که این غرور است که توانایی ما را برای ارائه محصولات رقابتی تقویت می کند.

شعار شرکت ما “Omoshiro Okashiku” – شادی و سرگرمی است. داشتن غرور و روحیه چالش در کاری که پویاترین دوره زندگی ما به آن اختصاص دارد و مقابله با آن با هیجان، زندگی رضایت‌بخش‌تری را ایجاد می‌کند. ما تمایل به گذراندن روزهای خود را با شادی و سرگرمی بیشتر در قوانین شرکت خود گنجانده ایم، با روحیه ای که از زمان تاسیس شرکت منتقل شده است. منشا رشد ما این است که تقریباً 8000 HORIBARIAN در سراسر جهان (به این دلیل نامگذاری شده است که ما کارمندان گروه HORIBA را یک خانواده می دانیم) به خوبی فلسفه شرکت “Omoshiro Okashiku” – دستور شادی و سرگرمی را درک کرده و آن را بیان می کند. به صورت روزانه در تمرین قرار گیرد.

شعار شرکت HORIBA “شادی و سرگرمی”

HORIBA فلسفه شرکتی HORIBA را به عنوان مأموریت اساسی ما برای بهبود مستمر ارزش شرکت، تحت شعار شرکت “شادی و سرگرمی” معرفی می کند. این فلسفه شامل چهار ماده است: “عملیات تجاری” “پاسخگویی به مشتری” “مسئولیت در قبال سهامداران و سرمایه گذاران” و “هوریباریان” (اعضای هیئت مدیره، افسران و کارمندان گروه HORIBA که از این پس در مجموع “ما” نامیده می شوند).

عملیات تجاری

ماموریت ما کمک به تحقق یک جامعه پایدار از جمله پیشرفت علم و فناوری، و حفظ محیط زیست و منابع جهانی از طریق ارائه محصولات بسیار اصلی، راه حل های تحلیلی و اندازه گیری و خدمات مهندسی است که از دنیای ما استفاده می کند. فن آوری های اندازه گیری و تحلیلی معروف ما عملیات تجاری در زمینه انرژی و محیط زیست، زیست و مراقبت های بهداشتی و مواد و نیمه هادی داریم. علاوه بر این، ما مشاغل جدیدی را برای محصولات مشتق شده و جانبی ایجاد می کنیم که به توسعه فناوری علمی، بهبود راحتی زندگی اجتماعی و حفظ محیط زیست کمک می کند و حقوق بشر را نقض نمی کند. ما اولویت را بر تضمین یک محیط تجاری امن قرار می دهیم. ما به شدت از قوانین، مقررات و اساسنامه خود تبعیت می کنیم و سیستم های مدیریتی مانند کیفیت، حفظ محیط زیست، و ایمنی و بهداشت شغلی را ایجاد و اتخاذ کرده ایم.
تمامی شرکت‌های گروه هوریبا در سرتاسر جهان در حوزه‌های قوت خود در زمینه توسعه، تولید، فروش یا خدمات فعالیت دارند و تلاش می‌کنند تا محصولات و خدمات با ارزش افزوده بالا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهند.
ما به طور موثر منابع خود را در زمینه هایی که با دقت انتخاب شده اند تخصیص می دهیم تا نیازهای مختلف مشتریان خود را برآورده کنیم. بدین ترتیب هدف ما تبدیل شدن به یک رهبر بازار جهانی در هر یک از مشاغل و حوزه های محصول خود است.

پاسخگویی به مشتری

ما توسعه فناوری پیشرفته را دنبال می کنیم تا به طور مداوم محصولات و خدماتی را ارائه کنیم که نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. ما در تلاش هستیم تا نیازهای واقعی مشتریان خود را درک کنیم و به طور فعال راه حل هایی را پیشنهاد کنیم.
ما متعهد به ارائه محصولات و خدمات با بهترین کیفیت در هر نقطه از جهان هستیم.

مسئولیت در قبال سهامداران و سرمایه گذاران

ما می دانیم که بازگشت سود به سهامداران با افزایش مداوم ارزش شرکتی بلندمدت HORIBA یکی از اهداف اولویت‌دار مدیریت است. خط مشی بازگشت سهامداران ما این است که نسبت هدف مشخصی را برای بازده کل (ترکیبی از پرداخت سود و بازپرداخت سهام) به سهامداران نسبت به درآمد خالص تلفیقی هوریبا تعیین کنیم و به طور مداوم آن را تحویل دهیم. علاوه بر این، ما فرصت‌هایی را برای گفت‌وگوی سازنده با سرمایه‌گذاران و ذینفعان ایجاد می‌کنیم، عملکرد عملیاتی را به طور منظم گزارش می‌کنیم، مسائل مهم تجاری یا مدیریتی را به طور منصفانه و سریع افشا می‌کنیم و شفافیت را در مدیریت حفظ می‌کنیم.

شرکت های گروه HORIBA یک سیستم کنترل مدیریت به موقع و پاسخگو با یک پایگاه اطلاعاتی مشترک دارند. مدیریت شرکت‌های گروه نیز در ایجاد سود، پرداخت سود سهام، استقرار و مدیریت سیستم کنترل داخلی و توسعه منابع انسانی سهیم هستند.

HORIBARIANS

ما به روحیه کارآفرینی که منجر به ایجاد شرکت های گروه HORIBA شد، افتخار می کنیم. از ما انتظار می‌رود که این میراث را حفظ کنیم و به طور فعال تشویق می‌شویم که ایده‌های منحصربه‌فرد خلق کنیم و نوآوری‌ها را محقق کنیم در حالی که از حقوق بشر یکدیگر آگاه هستیم.

باید فضای باز و عادلانه کسب و کار با توجه به ایمنی و سلامتی فراهم شود تا بتوانیم از استعداد و پتانسیل خود حداکثر استفاده را ببریم و به اهداف فردی خود دست یابیم. همچنین از ما انتظار می رود که به یکدیگر احترام بگذاریم و با پذیرش دیگران قدرت خود را در تنوع نشان دهیم. در عین حال، برای رشد بیشتر ما، تشویق می‌شویم که درک بین‌فرهنگی و ذهنیت جهانی داشته باشیم.

ما محیط کاری را ایجاد می کنیم که در آن بتوانیم رشد کرده و استعدادهای خود را به حداکثر برسانیم. به طور خاص، ما مدیریت تنوع را تسریع خواهیم کرد و برنامه توسعه و تبادل منابع انسانی اصلی بین المللی خود را گسترش خواهیم داد. سیستم ارزیابی عملکرد ما مبتنی بر شایستگی است (نه مبتنی بر ضعف)، تا به ما که با روحیه چالش‌برانگیز در بهبود عملکرد تجاری خود تلاش می‌کنیم، پاداش دهد.

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish