شرکت Bourevestnik

از سال 1959، Bourevestnik، JSC بزرگترین شرکت روسیه برای طراحی و تولید دسته‌های اشعه ایکس برای غنی‌سازی سنگ‌های معدنی الماس و ابزارهای تحلیلی اشعه ایکس برای صنایع و کاربردهای مختلف بوده است.

از سال 2005، Bourevestnik، JSC شعبه وابسته به ALROSA Co., Ltd. است که بیش از 500 کارمند در آن مشغول به کار بوده اند.

در سال 2012، Bourevestnik، JSC ساکن منطقه ویژه اقتصادی در سن پترزبورگ شد.

بیش از نیم قرن است که Bourevestnik برای نیازهای صنایع مختلف و زمینه های فعالیت علمی و فنی مانند معدن و صنعت سنگ زنی، انرژی اتمی، پالایش نفت، صنعت متالورژی و ماشین آلات، صنایع الکترونیک، صنعت نانو، دستگاه هایی ایجاد می کند. و نظارت بر محیط زیست، در هر نوبت، فن آوری ها را با توجه به نیازهای بازار مترقی بهبود می بخشد.

Bourevestnik اولین شرکت در سن پترزبورگ است که هر سه گواهینامه بین المللی و روسی سیستم کیفیت مدیریت (ISO 9001:2000)، سیستم مدیریت زیست محیطی (ISO 14001:2004) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18001) را به دست آورده است: 1999).

مهارت بالای متخصصان، دانش منحصر به فرد، تجربه عمیق در فعالیت های نسبی، استفاده از فن آوری های نوآورانه، همکاری گسترده با سازمان های تحقیقاتی و تولیدی پیشرو به Bourevestnik، JSC این امکان را می دهد تا تجهیزات پیشرفته ای را ارائه دهد که تمام نیازهای مشتریان متعدد را برآورده می کند و مطابق با آنها است.

خدمات این شرکت کمک شایانی به مجموعه‌هایی خواهد کرد که هدف آنها استفاده از تجهیزاتی به روز و با کارایی بالاست.

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish