نانوتکنولوژی

شرکای تجاری

نانوتکنولوژی

نانوتکنولوژی چیست؟

نانوتکنولوژی در اصل یک مقیاس اندازه گیری می­‌باشد، که همان 9-10 متر است. بشر با ورود به مقیاس‌­های ریز میکروسکوپی با اطلاعات جدیدی روبرو گردید. نانوتکنولوژی قدرت تغییرات ویژه و جذابی را در دنیا برایش فراهم آورده است.

دست آوردهای بشری در حوزه نانوتکنولوژی قابل توجه است. تجهیزات اندازه­‌گیری و بررسی این حوزه از علوم کاربردی از مهمترین ابزارهای ورود، کنترل، کشف و تولید دانش جدید در یک کلام به کارگیری خرد بشری در این شاخه می‌­باشد. طیف وسیعی از این امکانات و تجهیزات در شاخه‌­­ها و دسته بندی‌­های متفاوتی در این گستره به کار گرفته می­‌شود که به این حوزه نانومترولوژی گفته می‌شود.

بخش نانوتکنولوژی شرکت آریافن ورزان ارائه کننده فناوری های نوین و به روز دنیا در حوزه نانوتکنولوژی به جامعه علمی و صنعتی کشور می­‌باشد. این مجموعه خود را متعهد به ارائه بسته‌­های کارآمد، متشکل از جدیدترین تکنولوژی و دانش­‌های مرتبط با تجهیزات آنالیتیکال و معرفی آن به مراکز صنعتی و دانشگاهی کشور عزیزمان می­‌داند. این بخش با اتکا به علم آینده ‌پژوهی مبتنی بر دانش، به بررسی تکنولوژی‌­های نوین و پیشرو پرداخته و با امکان سنجی شرایط میکرو و ماکرو کشور عزیزمان با رویکرد مساله محور، نسبت به معرفی راهکارهای نوین به مراکز تحقیقاتی و صنعتی اقدام می­‌نماید. این مجموعه برخلاف رویکرد برند محور فعالین حوزه تجهیزات با تکنولوژی بالا، علاقه مند است تا رویکرد جدیدی را با اتکا به توان و دانش متخصصین خود و ارتباطات بین المللی­، در حوزه این تجهیزات به جامعه علمی و صنعتی کشور، معرفی نماید.

در حال حاضر بخش نانوتکنولوژی شرکت آریافن‌­ورزان در حوزه‌های تخصصی آنالیزمولکولی، آنالیزعنصری، بلورشناسی، میکروسکوپی، آنالیزسطح، مشخصه یابی ذرات و مطالعه اسپین و البته تکنیک­‌های ترکیبی (Hybrid) در این شاخه‌­ها، تلاش در پیشرو بودن و ارائه راهکارهای جدید و نوین و همچنین کمک به گسترش این تکنولوژی­‌ها در کشور نموده است.

حوزه‌های کاری

آکادمیک

کارخانجات داروسازی

کارخانجات فولاد

محیط زیست

معادن

نفت و پتروشیمی

یک “تـیـم” پشت خرید شماست

آریا فن ورزان
en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish