داروسازی نوترکیب

شرکت‌های داروسازی نوترکیب

داروسازی نوترکیب

داروسازی نوترکیب یکی از مهمترین حوزه‌های بیوتکنولوژی است که شرکت آریافن ورزان تامین مواد اولیه آن را پوشش میدهد. شرکت‌های داروسازی نوترکیب که جایگاه آنها اخیرا  و بخصوص در بحران‌هایی نظیر فراگیری کووید 19 برجسته تر از قبل شده نیازمند مواد اولیه اورجینال و باکیفیت هستند.

عمده محصولات قابل عرضه توسط آریا فن ورزان برای این حوزه تولیدات شرکت Biowest فرانسه هستند که لیدر اروپا در رده محصولات کشت سلولی شامل محیط کشت، سرم و غیره است.

محصولات این شرکت دارای مزیت‌های متعددی ازجمله قابلیت ردگیری محصول، تنوع بالا و برترین کیفیت هستند. هم افزایی حاصل از تلفیق این مزیتها با خدمات شرکت آریافن ورزان بعنوان نماینده انحصاری شرکت Biowest در ایران، راه حلی غیرقابل جایگزین پیش روی این شرکت‌ها برای تامین مواد اولیه فراهم می‌آورد.

محیط کشت سلول
سرم
PL
تانک نیتروژن
آنالیز سلولی
مکمل‌ها
آنتی بیوتیک
پزشکی بازساختی
چرا آریا فن ورزان؟

نماینده انحصاری Biowest در ایران

شرکت آریا فن ورزان بعنوان نماینده انحصاری شرکت بایووست فرانسه، تنها شرکت نمایندگی رسمی یک شرکت معتبر خارجی عرضه کننده مواد اولیه کشت سلولی در ایران است.

این موضوع موجب شده همواره مشتریان علاوه بر حصول اطمینان از دریافت کالای اصل، کالا را با قیمت و زمان مناسبتری دریافت نمایند.

علاوه بر این، امکان ارتباط مستقیم با کمپانی جهت سفارشات خاص مورد نیاز شرکت های داروسازی از دیگر مزایای این امتیاز شرکت آریا فن ورزان است.

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish