نانوتکنولوژی

نانوتکنولوژی

نانوتکنولوژی چیست؟

نانوتکنولوژی در اصل یک مقیاس اندازه گیری می­‌باشد، که همان 9-10 متر است. بشر با ورود به مقیاس‌­های ریز میکروسکوپی با اطلاعات جدیدی روبرو گردید. نانوتکنولوژی قدرت تغییرات ویژه و جذابی را در دنیا برایش فراهم آورده است.

دست آوردهای بشری در حوزه نانوتکنولوژی قابل توجه است. تجهیزات اندازه­‌گیری و بررسی این حوزه از علوم کاربردی از مهمترین ابزارهای ورود، کنترل، کشف و تولید دانش جدید در یک کلام به کارگیری خرد بشری در این شاخه می‌­باشد. طیف وسیعی از این امکانات و تجهیزات در شاخه‌­­ها و دسته بندی‌­های متفاوتی در این گستره به کار گرفته می­‌شود که به این حوزه نانومترولوژی گفته می‌شود.

بخش نانوتکنولوژی شرکت آریافن ورزان ارائه کننده فناوری های نوین و به روز دنیا در حوزه نانوتکنولوژی به جامعه علمی و صنعتی کشور می­‌باشد. این مجموعه خود را متعهد به ارائه بسته‌­های کارآمد، متشکل از جدیدترین تکنولوژی و دانش­‌های مرتبط با تجهیزات آنالیتیکال و معرفی آن به مراکز صنعتی و دانشگاهی کشور عزیزمان می­‌داند. این بخش با اتکا به علم آینده ‌پژوهی مبتنی بر دانش، به بررسی تکنولوژی‌­های نوین و پیشرو پرداخته و با امکان سنجی شرایط میکرو و ماکرو کشور عزیزمان با رویکرد مساله محور، نسبت به معرفی راهکارهای نوین به مراکز تحقیقاتی و صنعتی اقدام می­‌نماید. این مجموعه برخلاف رویکرد برند محور فعالین حوزه تجهیزات با تکنولوژی بالا، علاقه مند است تا رویکرد جدیدی را با اتکا به توان و دانش متخصصین خود و ارتباطات بین المللی­، در حوزه این تجهیزات به جامعه علمی و صنعتی کشور، معرفی نماید.

در حال حاضر بخش نانوتکنولوژی شرکت آریافن‌­ورزان در حوزه‌های تخصصی آنالیزمولکولی، آنالیزعنصری، بلورشناسی، میکروسکوپی، آنالیزسطح، مشخصه یابی ذرات و مطالعه اسپین و البته تکنیک­‌های ترکیبی (Hybrid) در این شاخه‌­ها، تلاش در پیشرو بودن و ارائه راهکارهای جدید و نوین و همچنین کمک به گسترش این تکنولوژی­‌ها در کشور نموده است.

حوزه‌های کاری

آکادمیک

کارخانجات داروسازی

کارخانجات فولاد

محیط زیست

معادن

نفت و پتروشیمی

تیم پشتیبانی نانو تکنولوژی

با تیم متخخص ما آشنا شوید

image

علی جهانی

کارشناس فروش

image

مرتضی نظری

کارشناس فروش

image

علیرضا محمدی

کارشناس فروش

image

سعید علی بخشی

سرپرست فنی نانوتکنولوژی

شماره تماس

۸۸۵۰۳۶۳۳ ۰۲۱ (۱۰ خط) داخلی ۷

بخش نانوتکنولوژی داخلی :۲۰۳و۲۰۶و۲۰۷و۲۰۲

بخش بایوتکنولوژی داخلی : ۲۰۴و۲۰۵

بخش پلاسما تکنولوژی داخلی : ۲۰۸و۱۱۰

بخش فنی داخلی : ۲۰۹

بخش مالی داخلی ۲۱۹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ایمیل

info@ariafan.com

بخش نانو تکنولوژی: nano@ariafan.com

بخش بیو تکنولوژی: bio@ariafan.com

بخش پلاسما تکنولوژی: plasma@ariafan.com

بخش فنی: service@ariafan.com

بخش مالی: account@ariafan.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی